Bazkideen bilatzailea | Clúster de Movilidad y Logística



WEBS DE PROYECTOS

Adimen Portua. Smart Ports
Berritrans. Gestión ferroviaria
BonVoyage. Intermodal mobility
Cimec. Cooperative ITS Mobility
Co-cities. Movilidad urbana
Co-gistics. Cooperative logistics
Freilot. Distribución mercancía
Globope. Internacionalización
Hope. Public eco-mobililty
Intelvia. Gestión de tráfico
iTOLL. Sistemas de peaje
Mugitu. Ticketing multimodal
Neptune. Developing industries
S3Road Seguridad en carretera
SmartCEM. Electromovilidad
Voyage. Gestión aeroportuaria

Itzuli bilatu

BUSCADOR DE SOCIOS

Formularioaren eremuak:
Jarduera
Eremua
Sector
Modua
Logistika eta SCM
LAGUNTZAILEAK
Izena Probintzia Telefonoa
ADISBASK VIZCAYA 692683560
ADUR GUIPUZCOA 902363497
AGUILA TECHNOLOGIES GUIPUZCOA 64110256
AIARA GUIPUZCOA 688818376
ALGEPOSA GUIPUZCOA 943350134
AMURRIO FERROCARRIL Y EQUIPOS ALAVA 945891600
APARKABISA VIZCAYA 944783000
AR STORAGE SOLUTIONS VIZCAYA 944317941
ARGITRANS GUIPUZCOA 943632166
ASIMOB VIZCAYA 657652776
AUTOBUSES LA UNIÓN VIZCAYA 944765007
AUTORIDAD TERRITORIAL DEL TRANSPORTE DE GIPUZKOA GUIPUZCOA 943005959
AYUNTAMIENTO DE BILBAO VIZCAYA 944205218
BABYAUTO SEGURIDAD INFANTIL GUIPUZCOA 943833013
BATURA MOBILE SOLUTIONS VIZCAYA 944052850
BIDELAN GUIPUZCOA 943311910
CAF GUIPUZCOA 943880100
CÁMARA DE GIPUZKOA GUIPUZCOA 943000300
CENTRO INTERMODAL DE TRANSPORTE Y LOGISTICA DE VITORIA-GASTEIZ, CTVI ALAVA 945290441
CLARKEMODET VIZCAYA 944425687
  • Artikuluak:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6



© Euskadiko Mugikortasun eta Logistikaren Klusterraren erakundea

Lege – oharra Pribatutasun politika

Gipuzkoako Egoitza
Avenida de Tolosa, 75
20018 Donostia-San Sebastián
Tel. +34 943 24 54 18

Arabako Ordezkaritza
CTV Negozio Zentroa, 1 bulegoa, 3-A
Lermandabide, 8. Jundiz Industriagunea
01015 Vitoria-Gasteiz
Tel. +34 945 10 80 88

Sarrera
Bazkidetu zaitez
Kontaktua
Gune Pribatua
Gunearen mapa

Clúster de Movilidad y Logística de Euskadi