Bazkideen bilatzailea | Clúster de Movilidad y Logística



WEBS DE PROYECTOS

Adimen Portua. Smart Ports
Berritrans. Gestión ferroviaria
BonVoyage. Intermodal mobility
Cimec. Cooperative ITS Mobility
Co-cities. Movilidad urbana
Co-gistics. Cooperative logistics
Freilot. Distribución mercancía
Globope. Internacionalización
Hope. Public eco-mobililty
Intelvia. Gestión de tráfico
iTOLL. Sistemas de peaje
Mugitu. Ticketing multimodal
Neptune. Developing industries
S3Road Seguridad en carretera
SmartCEM. Electromovilidad
Voyage. Gestión aeroportuaria

Itzuli bilatu

BUSCADOR DE SOCIOS

Formularioaren eremuak:
Jarduera
Eremua
Sector
Modua
Logistika eta SCM
LAGUNTZAILEAK
Izena Probintzia Telefonoa
GRUPO TRANSONUBA ALAVA 959363850
WEBFLEET ALAVA 913496528
GEOGRAMA ALAVA 945131372
DHL ALAVA 945301900
NOVADAYS ALAVA 620881353
ESTUDIOS GIS ALAVA 945298143
EUSKO JAURLARITZA - GOBIERNO VASCO - DPTO. DE DESARROLLO ECONÓMICO Y COMPETITIVIDAD ALAVA 945018218
EUSKO JAURLARITZA - GOBIERNO VASCO - DIRECCIÓN DE TRÁFICO ALAVA 902112088
VIA ALAVA 945141800
EUSKO JAURLARITZA - GOBIERNO VASCO - DPTO. DE MEDIO AMBIENTE Y POLÍTICA TERRITORIAL ALAVA 945019714
DACHSER ALAVA 945291113
AMURRIO FERROCARRIL Y EQUIPOS ALAVA 945891600
CENTRO INTERMODAL DE TRANSPORTE Y LOGISTICA DE VITORIA-GASTEIZ, CTVI ALAVA 945290441
SQADRONES GUIPUZCOA 943243585
R2P GUIPUZCOA 626666303
PTV GROUP GUIPUZCOA 935484300
AGUILA TECHNOLOGIES GUIPUZCOA 64110256
GUREAK GUIPUZCOA 943000800
INNVENTA ENERGIA GUIPUZCOA 608351063
WIMBITEK GUIPUZCOA 943217526
  • Artikuluak:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6



© Euskadiko Mugikortasun eta Logistikaren Klusterraren erakundea

Lege – oharra Pribatutasun politika

Gipuzkoako Egoitza
Avenida de Tolosa, 75
20018 Donostia-San Sebastián
Tel. +34 943 24 54 18

Arabako Ordezkaritza
CTV Negozio Zentroa, 1 bulegoa, 3-A
Lermandabide, 8. Jundiz Industriagunea
01015 Vitoria-Gasteiz
Tel. +34 945 10 80 88

Sarrera
Bazkidetu zaitez
Kontaktua
Gune Pribatua
Gunearen mapa

Banner - Smart City Barcelona